IMM COLOGNE 2017

23-02-2017

 

Targi KOLONIA imm cologne 2017

 

brühl z sześcioma nowościami targowymi

Jako highlights zostały przyjęte na targach kanapa i fotel embrace projektu Kati Meyer-Brühl z komfortem relaksu "na przycisk". Wieszak re, fotel grace bungee i krzesła les copains bungee sprawdziły się zarówno jako soliści jak i elementy większych zestawów. Wielorakie możliwości zastosowań pokazał stolik alva, a kanapy i szezlongi concert pióra Rolanda Meyera-Brühla wabiły szczególną mobilnością.

 

Ekspresyjnie zaprojektowane przez Kati Meyer-Brühl kanapy, fotele, podnóżki i ławy embrace z komfortowo dopracowaną zmianą funkcji przyciskiem, dbały na stoisku o niegasnący zachwyt odwiedzających. Doskonale komponowały się we własnej grupie jak i z innymi meblami, na przykład z ozdobnym stolikiem alva - oferowanym w szerokiej gamie kolorów. Dzięki swoim wymiarom, w tym wysokości, można go wykorzystać na wiele sposobów.

Z gładkiego niczym jedwab, warstwowo klejonego drewna z delikatnym usłojeniem wykonany jest wieszak re. Jego solidna, naturalna forma czyni go bryłą, którą można ustawić jako monumentalną dekorację pomieszczenia oraz wykorzystać zgodnie z przeznaczeniem.

grace bungee uzupełnia spektrum foteli grace o model z wykonanymi ręcznie splotami z lin bungee w kolorach czarnym, niebieskim i czerwonym. I tak poziome elementy podłokietników oplecione są szczelnie linami. Natomiast pomiędzy pionowym stelażem podłokietników rozciągnięte są pojedyncze pasy jako elementy ozdobne.

W ręcznie oplatanych krzesłach les copains bungee plecionka również wykonana jest z naturalnych lin bungee. Dzięki temu z jednej strony komfort siedzenia jest przyjemnie elastyczny, z drugiej jednak nie nazbyt poddający się. Ponieważ zewnętrzna warstwa lin jest w otoczce tekstylnej (dostępnej w kolorach czarnym, niebieskim i czerwonym), są one przyjemnie ciepłe w dotyku.

Kanapy i szezlongi concert wyposażone są w niemal bezstopniowo opuszczane oparcia, które mogą być doposażone w zagłówki i podłokietniki również po nabyciu.

Projekty mebli brühl doceniane są wieloma krajowymi i międzynarodowymi nagrodami za design, są znane i uznane w wielu krajach, również szeroko poza Europą.