Komfortowy wypoczynek z funkcją relaksu elektrycznego

29-06-2021

Meble z funkcją relaksu elektrycznego stworzone są dla osób oczekujących wysokiej wygody oraz komfortu. Po takie meble z pewnością sięgną osoby które cenią sobie ergonomię i piękny design połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Mebel z taką funkcjonalnością idealnie sprawdzi się, zarówno podczas spotkań na siedząco przy kawie i ciastku, gdy czytasz książkę, oglądasz telewizję czy też ucinasz sobie smaczną popołudniową drzemkę.

Czym jest funkcja relaksu w meblach tapicerowanych?

Jest to możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia oraz podnóżka. Mechanizmy zastosowane w takich meblach pozwalają nam ustalić najbardziej odpowiadającą pozycję. Dzięki temu możemy odpoczywać wygodnie a siedząco lub w pozycji pół leżącej  Funkcje elektryczne zastosowane tego typu narożnikach może przynosić korzyści zdrowotne, Podniesiony podnóżek przyniesie ulgę spuchniętym nogom, obolałym stopom, a przy okazji poprawi krążenie krwi. Natomiast Dostosowując oparcie, odciążysz zmęczony kilkugodzinnym siedzeniem przy biurku kręgosłup.

 

Jak działa funkcja relaksu?

Siedzisko możesz regulować za pomocą przycisków sterujących które zostały ukryte w siedzisku. Ważne jest aby sofa miała podłączenie do prądu. Nie martw się jeśli twoja sofa stoi na środku salonu, możesz wybrać opcję z wmontowanym akumulatorem.

Podczas konfiguracji własnego mebla z funkcją relaks, mamy możliwość samodzielnego decydowania o tym, w jakie funkcję mebel będzie wyposażony. Ważna zaletą tych mebli jest to że moduły z elektryką można łączyć z modułami bez funkcyjnymi.

 

Narożnik Donato

Model Venezia

Narożnik Collumbia

Sofa Bernina