Narożniki które są najczęściej wybierane przez Polaków.

14-08-2021

Zastanawiasz się jakie narożniki zyskują największą popularność?

Zaspokoimy twoją ciekawość i odpowiemy. Największą popularnością cieszą się narożniki z funkcja spania oraz pojemnikiem do przechowywania. Teraz pewnie zastanawiasz się dlaczego właśnie takie modele zyskują tyle zainteresowania wśród Polaków. Odpowiedz jest bardzo prosta, najważniejsze jest to, że są bardzo funkcjonalne. Dzięki nim zyskujemy dodatkowe miejsce do spania dla gości. Pojemnik daje nam funkcje schowka, w którym nie koniecznie musimy trzymać pościel, możemy w nim schować przykładowo zabawki lub ubrania sezonowe.
Wybór narożników jest ogromny. W naszej ofercie znajdziesz komfortowe narożniki, które spełnia wszystkie twoje oczekiwania.

Wiemy jak ważna bywa dla Was funkcjonalność dlatego nasze narożniki posiadają dodatkowo:

-regulowaną głębokość siedziska
-regulowane podłokietniki
-regulowane zagłówki

Tak ogromne zainteresowanie tego typu funkcjami, pokazuje jak ważny jest dla nas komfort, i że lubimy gdy mebel dostosowuje się do naszych potrzeb.


Poniżej przedstawiamy które posiadają wymienione wcześniej opcje. Wszystkie nasze modele możesz skonfigurować według własnych upodobań. Ty wybierasz moduły z jakich ma składać się narożnik. Napisz do nas na biuro@arpio.pl pomożemy stworzyć Ci twój wymarzony układ.   

 

         

        NAROŻNIK SANTA LUCIA                         NAROŻNIK DETROIT                          NAROŻNIK CARRERA


Jeżeli chodzi już o sama formę wizualną, Polscy klienci coraz częściej przekonują się do mebli na wysokich nóżkach. Meble osadzone na wyższych nóżkach zyskują lekkość wizualną. Dodatkowo przestrzeń, która pojawia się pomiędzy bryłą mebla a podłogą powiększa optycznie pomieszczenie, co ma znaczenie zwłaszcza w salonach o mniejszych rozmiarach. Kolejnym plusem jest to, że pod meblem tego tupu łatwiej jest posprzątać. Co jest ważną i dobrą wiadomością dla ciebie. W narożniku na wysokich nóżkach również możesz mieć funkcje spania.

 

NAROŻNIK CAROLINA

 

NAROŻNIK CABRIO

 

NAROŻNIK COSTELLO

Wśród naszych klientów najlepiej sprzedają się narożniki w formie literki U, jeżeli posiadasz ograniczoną przestrzeń możemy zaproponować Ci model o mniejszych zgrabniejszych wymiarach.

NAROŻNIK HOLLAND

 


W kwestii wyboru tapicerki meblowej również kreuje się zauważalny trend. Klienci najczęściej wybierają tkaniny. Obecnie meble tapicerowane są dostępne w wielu tkaniach, które sami możemy wybrać.

A jakie tkaniny najczęściej wybieramy?
Przede wszystkim wybieramy tkaniny z których łatwo usuwa się zabrudzenia. Specjalne kolekcje tkanin łatwo czyszczących, dzięki swoim innowacyjnym strukturą są odporne na większość zabrudzeń. Z plamami łatwo poradzisz sobie, stosując podstawowe środki.

 

NAROŻNIK DETROIT II

 

Do naszych narożników posiadamy kilka rodzai tkanin do łatwego czyszczenia, spośród nich na pewno znajdziesz kolor oraz strukturę która będzie odpowiadała twoim oczekiwaniom.

Jeżeli już jesteśmy przy tkaninach z pewnością zastanawiasz się który z kolorów jest najczęściej wybierany. Królującym kolorem pośród wyborów Polaków jest szarość. Bardzo często wybieramy odcienie szarości od popielatego po grafitowy. Cząstka z nas pozwala sobie na większą fantazje kolorystyczną wybierając m.in. po kolory promowane przez stylistów i projektantów wnętrz, a także po kolor roku ogłaszany przez Instytut Pantone.