Zadbaj o swoje meble wybierając tkaninę łatwo czyszczącą

23-06-2021

Zadbaj o swoje meble wybierając tkaninę łatwo czyszczącą.

Specjalne kolekcje tkanin łatwo czyszczących, dzięki swoim innowacyjnym strukturą są odporne na większość zabrudzeń. Z plamami łatwo poradzisz sobie, stosując podstawowe środki. Ważnym aspektem jest to że oprócz tych specjalnych właściwości, tkaniny dostępne w różnych kolorach oraz wzorach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz pasujący wariant do twojego wymarzonego mieszkania.

 

Jak usuwać plamy z mebli?

Jeżeli twoja sofa została pobrudzona jogurtem albo ketchupem nie musisz panikować. Są to zabrudzenia które możesz łatwo usunąć z tkanin łatwo czyszczących. Zacznij od zebrania większości produktu, do tego celu możesz użyć na przykład łyżeczki. Zrób to delikatnie bez wgniatania i wcierania zabrudzenia w materiał. Gdy na tkaninie zostanie sama plama skrop ją wodą i odsącz ręcznikiem papierowym.

Płynne plamy po soku, winie, kawie to również żaden problem. Na szczęście w tkaninach o właściwościach Easy clean wchłanianie wewnątrz struktury tkaniny jest utrudnione. Dzięki temu mamy więcej czasu na działanie. Płyny należy najpierw odsączyć ręcznikiem papierowym, a następnie użyć wody, podobnie jak przy zanieczyszczeniach lepkich

Ostatni grupa plam z atramentu jest najbardziej wymagająca i w wielu przypadkach obicie może okazać się nie do uratowania. Jednak nie dotyczy to najlepszych tkanin obiciowych o specjalnych właściwościach. Ślady po długopisie czy pisaku należy namydlić, a następnie zwilżoną, miękką ściereczką zetrzeć, wykonując koliste ruchy.

 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej ochrony przed bakteriami, wybierz tkaninę AQUACLEAN.

Wszystkie kolekcje tej firmy  posiadają ochronę SAFE FRONT. Co oznacza że tkanina jest chroniona przed wirusami  osłonkowymi oraz wirusami, skutecznie zmniejszając ich aktywność o ponad 91% w stosunku do tkanin bez ochrony.

 

NAROŻNIK DETROIT II- tkanina INDLUGE 02

 

NAROŻNIK SANTA lUCIA - tkanina NOVA LIFE DUNKELGRAU

 

                                    

KRZESŁA LIVA- tkanina MYSTIC 313

 

   

KRZESŁA LAYLA - tkaniny z kolekcji BELLAGIO

 

FOTEL CUBI - tkanina Velutti GOLD

NAROŻNIK COLUMBIA- tkanina MARTNIQUE SILVER