Zaprojektuj z nami swój stół

20-05-2021

 

Jeżeli szukasz stołu o oryginalnej i ciekawej formie z ogromną możliwością własnej konfiguracji, to znalazłeś się we właściwym miejscu!

Z nami stworzysz swój stół z drewna litego. Blaty z takiego drewna to kwintesencja unikalności, ponieważ nigdy nie zdarzy nam się odnaleźć dwóch takich samych kawałków drewna. Każdy kawałek drewna ma swój niepowtarzany rozkład słojów oraz sęków.

 

Jeżeli lubisz klasykę możesz pozostać przy kolekcji litych blatów.

 

Tutaj masz do wyboru blaty z takiego drewna jak

 

Jeżeli szukasz czegoś bardziej zaskakującego przedstawiamy wariację z żywicą.

Do wyboru mamy żywicę transparentną lub matową.

Żywica transparentna uwydatnia nietuzinkowe walory drewna. Naturalne krawędzie drewna uchwycone na zawsze w żywicy tworzą hipnotyzujący efekt.

Żywica Matowa

Z kolei połączenie naturalnego drewna z czystą matową płaszczyzną to synteza surowości i elegancji. Powierzchnia stołu chroniona jest przez wyjątkowo odporny na zadrapania lakier.

 

 

Dla bardziej odważnych, szukających czegoś bardziej oryginalnego polecamy kolekcję wykonywaną z czeczoty. Kolekcja ta to połączenie luksusu mebli w stylu Art Deco i nowatorskiego materiału jakim jest żywica epoksydowa. Wykorzystywana w tych modelach czeczota topoli tworzy malownicze wzory, od których nie będziecie mogli oderwać wzroku.

Gdy zdecydujecie się jaki blat wybrać, czas skupić się na nogach. W tym zakresie również mamy dużą swobodę wyboru.


Jeżeli chciałbyś skonfigurować swój własny stół napisze do nas!

biuro@arpio.pl