Złote dodatki do salonu

28-05-2021

Kolor złoty powrócił wraz z teraźniejszymi trendami. Złoto bardzo ładnie komponuje się z wieloma kolorami jednak trzeba pamiętać że złoto to kolor z którym łatwo można przesadzić. Zbyt wiele złotych dekoracji może przynieść odwrotne efekty od zamierzonych. Najważniejsze jest to aby zachować umiar. Złote elementy są bardo widoczne we wnętrzach.

 

Zastanawiasz się do jakiego stylu najbardziej pasują złote dodatki?

blask złota przede wszystkim sprawdzi się we wnętrzach o charakterze glamour. Złote dekorację świetnie odnajdą się wśród luster oraz kryształów. możesz postawić na złote dekorację jeśli jesteś wielbicielem luksusowego połysku.

Jeżeli postawimy na proste formy, możemy wprowadzić je do wnętrza urządzonego zgodnie ze stylem nowoczesnym.

Złote detale odnajdą się również w we wnętrzach urządzonych zgodnie ze skandynawskim porządkiem. W przypadku wprowadzania złotych dekoracji do wnętrz zaprojektowanych zgodnie z ideą skandynawską należy pamiętać że elementami dominującymi powinny stać się biel, drewno oraz kolory pastelowe.

Złote elementy wpasują się nawet w pomieszczenia industrialne, w tym przypadku elementami dominującymi powinny zostać beton, metal oraz ciemny antracyt. To właśnie na tle ciemnego antracytu złoto będzie wyglądało najpiękniej.

 

 

 

 

Nie wiesz z jakimi kolorami najlepiej łączyć złote elementy?

Podpowiemy że złote dekorację najlepiej będą prezentowały się na tle ciemnych barw. Może być to ciemny granat, zieleń lub czerń. Takie połączenia tworzą niesamowite efekty co sprawia że są coraz częściej wykorzystywane przy aranżacjach wnętrz.