Domani Sofa 2 osobowa

Domani Sofa 2 osobowa wymiar 192cm

Domani to nowoczesny i bardzo przyjemnie zaokrąglony model, składający się z modułów prostych oraz modułów w kształcie fasolki. Łącząc je dowolnie możesz uzyskać fantazyjną bryłę: sofę, narożnik w kształcie litery L, ale także półokrąg, niedomknięty okrąg, falę czy kształt litery S. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Ta wyjątkowa cecha powoduje, że Domani sprawdzi się w najróżniejszych typach pomieszczeń – od przytulnego salonu, po ekskluzywną lobby hotelowe. Bo czasem od mebla oczekujemy tego, by pomógł nam być z kimś bardzo blisko, a czasem tego, byśmy korzystając z niego wspólnie z innymi mogli zachować nieco intymności. Interesujące? Na koniec mała podpowiedź – ten model fantastycznie wygląda w tkaninach typu boucle!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Befame
  • Dostępność: Jest Jest

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Kolekcja Domani to meble o nowoczesnym designie i niebywałej wygodzie, które najlepiej prezentują się w tkaninach typu boucle.

Charakterystyczne zaokrąglone kształty sprawiają, że są one wyjątkowe i efektowne.

Domani sprawdzi się w każdym typie pomieszczenia od przytulnego salonu po lobby hotelowe.

Idealny wybór dla każdego ceniącego sobie wygodę oraz niepowtarzalny styl.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a konkretnym rozmiarem, kolorem i wyceną - prosimy o skontaktowanie się z nami przez adres e-mail lub telefonicznie:

Salon meblowy Arpio - kontakt