Poduszka Softgel Moore

Softgel Moore - poduszka z pokrowcem zapobiegającym nadmiernemu poceniu

  • Add feedback:
  • Manufacturer: PerDormire
  • Availability: Exists Exists
  • szt.
  • Net Price: 430.08 zł / szt. 529.00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Właściwości

Aspekty zdrowotne: antyalergiczna
Gwarancja: 5 lat

Poduszki PerDormire

Poduszka jest bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni wpływającym na zdrowy sen. Jej zadaniem jest odpowiednie podparcie głowy, ważącej u dorosłego człowieka 5-7 kg. Dlatego poduszka musi być wykonana z najwyższej klasy materiałów i mieć właściwy kształt.
Wymagania te spełniają poduszki PerDormire. W ofercie tego producenta znajdą Państwo 8 modeli wykonanych z doskonałej jakości pianki wiskoelastycznej, bio i sojowej. Efektem jest spokojniejszy sen i ograniczenie bólów kręgosłupa szyjnego.
 

Poduszka Softgel Moore doskonale rozkłada nacisk głowy i podpiera szyjny odcinek kręgosłupa. Jednocześnie świetnie dopasowuje się do ciepła ludzkiego ciała w ciągu nocy, utrzymując jednak nieco niższą temperaturę. Dzięki temu dobrze wpływa na krążenie krwi w okolicy głowy, dotlenienie mózgu i tkanek podskórnych. Daje też efekt przyjemnej świeżości.

Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec z wyjątkowego, termoregulacyjnego materiału Outlast, który zapewnia optymalny mikroklimat i pozwala zapobiegać nadmiernemu poceniu. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30°C.

Pokrowiec Outlast: 42% wiskoza, 58% poliester
Rozmiar: 72 x 42 cm
Gwarancja: 5 lat

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Salon meblowy Arpio - kontakt