Fotel Carmen od 1605 zł

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MTI Furninova
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni (produkt na zamówienie)

Fotel Carmen MTI Furninova - symbol komfortu i elegancji podszytej luksusem

Właściwości

Rodzaj materiału: skóra naturalna
z funkcją spania: Nie

Fotel Carmen MTI Furninova

Carmen
w kolorze Pink, czyli model o strukturze tkanego lnu i barwie pudrowego różu, świetnie wpasuje się we wszelkie wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim. Łagodność kształtów i subtelność prezentowanego odcienia, w połączeniu z białą cegłą lub pastelową jasnością ścian, uwypuklą nowoczesny profil wnętrza. Natomiast ciemniejsza, nasycona barwa i struktura miękkiego obicia modelu Carmen (butelkowa zieleń/głęboki burgund), nasycą wnętrze nutą teatralnego orientu. Model ten znakomicie wpisze się również w klimaty nieco bardziej klasyczne, podkreślające elegancję i nastrojowość pomieszczeń.

Carmen to model niezwykle kobiecy. Idealny do salonu, sypialni czy kamienicznego wykuszu. Równie dobrze będzie się prezentował w kameralnych, przesiąkniętych duchem artyzmu kawiarniach, czy domowych biblioteczkach, które zyskają na gustowności i szyku. W każdej jednak wersji, fotel Carmen to symbol swobodnego komfortu, jak i elegancją podszytego luksusu. Przestrzeń, w której ten egzemplarz zagości, zachęci zarówno miłośnika ciepłych kapci, dobrej lektury i aromatycznej latte, jak i przedstawiciela najwyższego stopnia galanterii, szyku, czy garsonki w stylu retro ;-).

Fotel występuje w dwóch wersjach:
- Podstawowa (nieobrotowa)  - dostępna z nóżkami CARMEN BRUSHED BLACK CHROME lub drewnianymi CARMEN
- Obrotowa (SWIVEL) - dostępna jedynie z drewnianą CARMEN SWIVEL RAMA.W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy

Fotel typu Carmen to fotel-kameleon, można by rzec. Wszystko za sprawą tapicerki, która w zależności od barwy i struktury, zgrabnie dostosowuje się do charakteru otoczenia. Kształt fotela z kolei, odznaczający się miękką, łagodną w zagięciach linią, skutecznie zachęci do zatopienia się w nim i odpłynięcia w krainę błogiego relaksu.