Materac Air Massage Memory

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 1 577,24 zł / szt. 1 940,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Air Massage Memory - materac z pokrowcem Silver&Life o wyjątkowych właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych

Właściwości

Wysokość: 21 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, antygrzybiczy, elastyczny, antybakteryjny
Rodzaj pianki: Visco Mind, Waterfoam
Pokrowiec: Silcer Safe
Gwarancja: 10 lat

Zewnętrzną powłokę Materaca Air Massage Memory kolekcji BLUE LINE wykonano z tkaniny Silver&Life o wyjątkowych właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Połączone z polimerami włókna srebra tworzą spójną całość zapewniając długotrwałe właściwości antybakteryjne. Ponadto dzięki posiadanym właściwościom promieniowania i odbijania promieni srebro ułatwia rozpraszanie uciążliwych ładunków elektrostatycznych i termoregulację. Wypełnienie z Visco Mind® po jednej stronie materaca reaguje na temperaturę ciała dostosowując się idealnie do każdej jego partii. Specjalna technologia wykonania wewnętrznej warstwy pokrytej niewielkimi otworami zapewnia idealną wentylację na całej powierzchni materaca i nieustanną recyrkulację powietrza. W ten sposób ogranicza do minimum ryzyko gromadzenia się wilgoci wewnątrz, a tym samym powstawanie pleśni.

Wykonana z Air Memory górna część w 5 strefach twardości zapewnia ciągły i niedostrzegalny masaż powodowany zmianami pozycji ciała. Wykonane w odmienny sposób powierzchnie materaca zapewniają różnorodność komfortu i możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb.

Pokrowiec Silver&Life - antybakteryjny i antystatyczny.
Zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Wypełnienie pokrowca:
strona a: Visco Mind® 2 cm + izolacyjne włókno antyalergiczne
strona b: Nieodkształcalna pianka Waterfoam + izolacyjne włókno antyalergiczne

01 4,5 cm - górna warstwa z dostosowującego się do kształtu ciała materiału Air memory, gęstość 45 kg/m³
02 7 cm - środkowa warstwa z Waterfoam
03 4 cm - dolna warstwa Waterfoam

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.
 


Kolekcja BLUE LINE

Materace z kolekcji Blueline są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość swojego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką Visco Mind®, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Blueline to luksusowe materace i elegancki włoski design.

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy