Materac Air Memory Coolmax Plus

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 1 211,38 zł / szt. 1 490,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Air Memory Coolmax Plus - materac ortopedyczny zapewniający doskonałą cyrkulację powietrza

Właściwości

Wysokość: 18 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): miękki
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, elastyczny
Gwarancja: 10 lat

Materac Air Memory Coolmax Plus z kolekcji BLUE LINE jest przeznaczony dla wszystkich aktywnych ludzi, którzy chcą spać zdrowo i budzić się wypoczęci. Materac zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Ponadto materac dzięki górnej warstwie wnętrza z 4 cm leniwej pianki zapewnia wybitne właściwości ortopedyczne i wolne od nacisku podparcie całego ciała, co wpływa korzystnie na krążenie krwi. Dolna warstwa to 11 cm zimnej pianki wysokiej jakości. W pokrowcu jest wszyta 2 cm warstwa leniwej pianki.

Pokrowiec materaca wykonano z materiału Coolmax, składającego się z czterokanalikowych, wydrążonych włókien, szybko odprowadzających wilgoć i posiadających właściwości termoregulacyjne. Ponadto jest zabezpieczony przeciwko bakteriom. Zamek po 4 stronach umożliwia łatwo zdjąć pokrowiec do prania. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 60°C.
Boczny pas wentylacyjny i system specjalnych kanalików poprawiają cyrkulację powietrza przez wnętrze materaca.

Pokrowiec Coolmax® - zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Wypełnienie:
strona a: Visco Mind® 2 cm
strona b: izolacyjne włókno antyalergiczne

01 - 4 cm - warstwa wierzchnia z Air Memory dopasowująca się do kształtu ciała, gęstość 50 kg/m³
02 - 11 cm - dolna warstwa wsparcia z Waterfoam, gęstość 28 kg/m³

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.
 


Kolekcja BLUE LINE

Materace z kolekcji Blueline są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość swojego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką Visco Mind®, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Blueline to luksusowe materace i elegancki włoski design.


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy