Materac King Koil Amethyste od 6660 zł

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: King Koil
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3-5 tygodni (produkt na zamówienie)

Materac Amethyste firmy King Koil - idealne połączenie końskiego włosia, lateksu i sprężyn kieszeniowych

Właściwości

Wysokość: 33
Rodzaj materaca: sprężynowy

Dostępne rozmiary:

80/90x200 cm
100/120x200 cm
140x200 cm
160x200 cm
180x200 cm
200x200 cm

 

Opis

Materace wytwarzane z wykorzystaniem lateksu zapewniają wygodniejszy sen dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku na cały materac. Materace King Koil z lateksem oferują spokojny sen, ponieważ lateks to materiał  wytwarzany z trwałego i naturalnego kauczuku, i można go stosować przez wiele lat.

System sprężyn kieszeniowych to połączenie indywidualnie działających sprężyn we wzajemnie połączonych kieszeniach. Dzięki temu obie osoby mogą spać niebudzone ruchami drugiej osoby. Sprężyny w liczbie 250 na  metr kwadratowy stanowią najlepszą podporę dla ciała i są ponad dwukrotnie trwalsze od standardowych  sprężyn. Na materacu ciało człowieka jest podparte w 5 anatomicznych strefach, a struktura systemu sprężyn kieszeniowych podtrzymuje ciało w najlepszy możliwy sposób dzięki pięciu różnym stopniom twardości, a  także reguluje przepływ krwi i ogranicza mimowolne ruchy ciała.

 

Cena

Cena materacy Amethyste wynosi od 6660 zł za produkt o rozmiarach 80/90x200 cm.

 

Producent

Amerykańska firma King Koil o ponad 100-letniej tradycji, jest jednym z największych producentów materacy na świecie. Są to produkty klasy Premium wyróżniające się doskonałą jakością, dlatego też są obecne w sieciach luksusowych hoteli:

hotele 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Kontakt - Arpio Meble sklep internetowy

Materac Amethyste firmy King Koil to idealne połączenie końskiego włosia, lateksu i sprężyn kieszeniowych. Pokrowiec z tkaniny żółta róża gwarantuje wyjątkową delikatność.