Materac Bio Mind Plus

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 2 105,69 zł / szt. 2 590,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Bio Mind Plus - materac o doskonałych właściwościach ortopedycznych, z aromatoterapią

Właściwości

Wysokość: 21 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, elastyczny
Rodzaj pianki: Bio Visco Mind, Waterfoam
Pokrowiec: Scensic fresh
Gwarancja: 10 lat

Bio Mind Plus jest najpopularniejszym materacem z kolekcji BIO. Materac wyznacza się doskonałymi właściwościami ortopedycznymi. Pianka wiskoelastyczna w przeszywanym pokrowcu i wyjątkowo wysoka warstwa najgęstszej leniwej pianki na targu w górnej części wnętrza idealnie dopasowuje się do kształtów ciała i redukuje nacisk. Zimna pianka w dolnej części stanowi solidną podstawę materaca. Dzięki temu jest on nie tylko komfortowy, ale również stabilny i zapewnia odpowiednie podparcie w każdej pozycji. Wysoki podział składników naturalnych zapewnia wysoką elastyczność i długi czas użytkowania materaca.

Zdejmowany pokrowiec Scensic Fresh z zamkiem po 4 stronach zawiera aromatyczne mikrokapsułki, które uwalniają przyjemny, świeży zapach, poprawiając jakość wypoczynku. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30°C.

Boczny pas wentylacyjny poprawia cyrkulację powietrza przez wnętrze materaca.

 

Pokrowiec Scensic® Fresh - z aromaterapią, zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Materiał AIR SPACE - dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.


Wypełnienie pokrowca:
strona a: Visco Mind® 2 cm
strona b: izolacyjne włókno antyalergiczne

01 6 cm - warstwa wierzchnia z Bio Visco Mind®, dopasowująca się do kształtu ciała - gęstość 55 kg/m³
02 12 cm - warstwa dolna Bio Waterfoam

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.

Bio Visco Mind® jest wariantem ekologicznym pianki Visco Mind®. Reaguje na wagę i nacisk ludzkiego ciała i w ten sbosób zapewnia doskonały komfort. Materiał jest wykonany z materiałów naturalnych i olejów esencjalnych dla lepszego snu i obniżenie stresu.Kolekcja BIO

Materace z kolekcji BIO zawierają duży udział naturalnych składników, które wsperiają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią ochronę przyrody i ekologiczne materiały. Materace BIO pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą. Kolekcja BIO to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy