Materac Demetra

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 2 520,33 zł / szt. 3 100,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Demetra - materac antyalergiczny i antybakteryjny

Wysokość: ok 24 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, elastyczny, antybakteryjny, wyrób medyczny
Rodzaj pianki: Visco Mind, Visco Mind Clima Fresh, Waterfoam
Pokrowiec: Non Allergenic Fiber
Gwarancja: 12 lat

Jednostronny materac Demetra jest połączeniem zimnej 15 cm warstwy podpierającej z pianki Watrefoam zapewniającej wygodne, stabilne i korzystne pod względem anatomicznym podparcie ciała oraz dwóch wkładów z niebieskiej, brązowej oraz szarej pianki Waterfoam o różnym stopniu twardości.

Leniwa 6 cm pianka Visco Mind® w środkowej części części materaca idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia wybitne właściwości ortopedyczne.

Górna warstwa materaca pokryta jest pianką Visco Mind® Clima Fresh, która jest niezwykle elastyczna, zapewnia przepuszczalność powietrza oraz wymianę ciepła. Temperatura jego powierzchni zostaje utrzymana na stałym poziomie i nie wzrasta w trakcie użytkowania produktu.

 

Pokrowiec Non-Allergenic Fiber z zamkami ułatwiającymi zdejmowanie, nadający się do prania. Pokrowiec  zawdzięcza swoją miękkość i elastyczność połączeniu elastanu i hipoalergicznej tkaniny z wiskozy.


Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciu wody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.

 

Pianka Visco Mind Clima Fresh topianka połączona z mikrokapsułkami PCM (Phase Materials Change) dzięki którym stanowi  idealne zestawieniem elastyczności, przepuszczalności powietrza i wymiany ciepła. Temperatura jej powierzchni zostaje utrzymana na stałym poziomie i nie wzrasta w trakcie użytkowania produktu.


Kolekcja CLIMA FRESH

Materace z kolekcji Clima Fresh są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość swojego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką Visco Mind®, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Clima Fresh to wygodne materace i elegancki włoski design.

 


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy