Materac Ergomind

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 2 212,96 zł / szt. 2 390,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Ergomind - materac z pokrowcem Silver Safe antybakteryjnym i antystatycznym

Właściwości

Wysokość: 23 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, antygrzybiczy, elastyczny, antybakteryjny, wyrób medyczny
Rodzaj pianki: Bio Visco Mind, Waterfoam
Pokrowiec: Silver Safe
Gwarancja: 10 lat

Wnętrze materaca Ergomind z kolekcji Bio składa się z trzech warstw. Górną warstwę wykonano z wiskoelastycznej, tzw. leniwej bio pianki, która doskonałe dopasowuje się do kształtu ciała i redukuje nacisk. Ostatnie dwie warstwy z zimnej pianki zapewniają stabilność i trwałość podparcia.

Pokrowiec materaca Silver Safe
zawiera srebro i dzięki temu posiada wybitne właściwości antybakteryjne i antystatyczne i neutralizuje zapachy. Zamek po 4 stronach umożliwia łatwo zdjąć pokrowiec do prania. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 60°C.

Praktyczne uchwyty ułatwiają przemieszczanie materaca. Boczny pas wentylacyjny i system specjalnych kanalików poprawiają cyrkulację powietrza przez wnętrze materaca.

Pokrowiec Silver Safe - antybakteryjny i antystatyczny.
Zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Materiał AIR SPACE - dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.

Wypełnienie pokrowca:
strona a: izolacyjne włókno antyalergiczne
strona b: izolacyjne włókno antyalergiczne

01 warstwa wierzchnia z Bio Visco Mind®, dopasowująca się do kształtu ciała - gęstość 50 kg/m³
02 warstwa środkowa z Waterfoam
03 warstwa dolna z Waterfoam


Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.

Bio Visco Mind® jest wariantem ekologicznym pianki Visco Mind®. Reaguje na wagę i nacisk ludzkiego ciała i w ten sbosób zapewnia doskonały komfort. Materiał jest wykonany z materiałów naturalnych i olejów esencjalnych dla lepszego snu i obniżenie stresu.Kolekcja BIO

Materace z kolekcji BIO zawierają duży udział naturalnych składników, które wsperiają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią ochronę przyrody i ekologiczne materiały. Materace BIO pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą. Kolekcja BIO to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy