Materac First Class

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 4 382,11 zł / szt. 5 390,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire First Class - materac z pokrowcem Biocell Fusion reguluje temperaturę ciała

Właściwości

Wysokość: 26 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): miękki
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, antygrzybiczy, antybakteryjny
Rodzaj pianki: Bio Foam Soya HR, Visco Mind, Waterfoam
Pokrowiec: Biocell Fusion
Gwarancja: 10 lat

Pokrowiec materaca First Classwykonany jest z tkaniny Biocell Fusion – antybakteryjnej i antystatycznej składającej się ze szczególnych włókien wiskozy z dodatkiem srebra i węgla. Dzięki właściwościom radiacyjnym i odbijającym włókna srebra Biocell jest w stanie regulować temperaturę ciała, podczas gdy węgiel dzięki dużej przewodności, która jest dla niego charakterystyczna natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Dzięki innowacyjnej obróbce Ultra Fresh Visco Mind® Clima Fresh Plus® pokrowiec materaca First Class jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny podczas odpoczynku. Ten materiał zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni oraz zawiera surowce pochodzące ze źródeł odnawialnych.

W pokrowcu również znajduje się wyjątkowo miękka pianka, która z kolei zapewnia przyjemny efekt regulacji temperatury. Wewnętrzna powłoka składa się z 3 warstw, dwie wykonane są z pianki Waterfoam oraz górna z Visco Mind® wyjątkowego materiału, który dostosowuje się do kształtu ciała bez żadnego nacisku zwrotnego.

 

Pokrowiec Biocell Fusion - antybakteryjny i antystatyczny, zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Materiał AIR SPACE
 - dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.

Wypełnienie pokrowca:
strona a: Visco Mind® Clima Fresh Plus 2 cm, gęstość 50 kg/m³ + wyjątkowo miękka pianka 2,5 cm
strona b: 100% włókno antyalergiczne

01 - 6 cm - górna warstwa z Visco Mind®, która dostosowuje się do kształtu ciała – gęstość: 50 kg/m³
02 - 6 cm - środkowa warstwa z Waterfoam HR
03 - 9 cm - dolna warstwa z Bio Foam Soya HR z naturalnymi ekstraktami z nieoczyszczonej soi

 

Materiał Clima Fresh® wykazuje zdolność pochłaniania ciepła wyższą niż porównywalna pianka termiczna dostępna na rynku. W wyniku połączenia wysokoelastycznej pianki ze specjalnymi mikrokapsułkami zwanymi PCM, pianka osiąga nadzwyczajną możliwość zachowania komfortu termicznego. Ponadto, dzięki obecności soli srebra w składzie materiału, nowa pianka ma właściwości antybakteryjne, jest odporna na rozwój i rozprzestrzenianie się pleśni.

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.

Bio Foam Soya HR (High Resilience – Wysokoelastyczna), pianka z której składa się warstwa dolna, to połączenie ekstraktów z naturalnych, nieprzetwarzanych olei sojowych z wodą, stanowiąca doskonałą symbiozę nowoczesności i naturalności. Olej sojowy posiada właściwości zdrowotne i dobroczynne, dzięki czemu materiał ten daje poczucie świeżości, nawilżenia i dobrego samopoczucia w trakcie snu. Dobroczynne działanie soi zawartej w tym produkcie gwarantuje dobre samopoczucie dla ciała i dla ducha. Bio Foam Soya HR jest materiałem o niewielkim wpływie na środowisko: produkowany bez dodatków niekontrolowanych czynników rozprężających, część produktów syntetycznych zastąpiono w nim komponentami naturalnymi.Kolekcja Clima Fresh

Clima Fresh to technologiczna innowacja, która towarzyszy pojawieniu się nowego materiału i stanowi czynnik o fundamentalnym znaczeniu dla projektowania i produkcji materacy nowej generacji. Cechy charakteryzujące ten nowatorski materiał otwierają nowe perspektywy tworzenia i rozwijania produktu o dotąd nieznanych właściwościach.
Każdy model to efekt wieloletnich technologicznych i naukowych badań, które przyczyniły się do powstania innowacyjnych materiałów i awangardowych systemów. Kolekcja matracy wyjątkowej jakości. Materace są wynikiem najnowocześniejszych technologii.

 

 


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy