Materac Fisio Gel

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 4 620,37 zł / szt. 4 990,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Fisio Gel - luksusowy materac z termoregulacyjnym pokrowcem

Właściwości

Wysokość: 22 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, wyrób medyczny
Rodzaj pianki: Visco Mind, Waterfoam
Gwarancja: 12 lat

Materac Fisiogel jest idealny do użytkowania podczas całego roku. Powierzchnia spania, to specjalny, termoregulacyjny materiał Outlast®, dzięki któremu można materac używać latem i zimą. Latem materiał chłodzi i zimą grzeje i utrzymuje idealną temperaturę ciała.

Górna warstwa materaca jest zrobiona z Softgelu® o gęstości 1000kg/m³, zapewniającego perfekcyjne rozłożenie nacisku ciała i przyjemne poczucie chłodu. Warstwa środkowa, to 7 cm pianki Visco Mind® o gęstości 50kg/m³ i płyta z pianki Waterfoam. Pianka ta reaguje na temperaturę ciała, dopasowuje się także do kształtu ciała i zapewnia odpowiednie podparcie. Dzięki temu śpimy naturalnej, dla kręgoslupa zdrowej pozycji. Dolna warstwa jest tworzona 13 cm trwałej pianki wysokoelastycznej WATERFOAM, podzielonej na trzy warstwy o zróżnicowanej twardości.

Elegancko pikowany pokrowiec jest wyposażony zamkiem po 4 stronach i można go prać. Zdejmowana pikowana warstwa oferuje możliwość spania na tkaninie bez wypełnienia. Pas boczny z przewienego materiału Air Space umożliwia doskonale przewietrzenie materaca. Jest idealny dla alergików.

Pokrowiec Outlast® - 42% wiskoza, 58% poliester. Termoregulacyjny, maksymalna kontrola poziomu wilgoci. Zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Wierzchnia, pikowana, zdejmowana nakładka zwiększa poczucie świeżości w gorące dni. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Materiał OUTLAST® - technologia Outlast® została pierwotnie opracowana dla agencji NASA. Miała pozwolić astronautom na długotrwałe przebywanie w przestrzeni kosmicznej. Dzisiaj Outlast® służy komfortowi tysięcy osób i właśnie dlatego otrzymała zaszczytny tytuł „Certified Space Technology“®. Ta niezwykła tkaninapotrafi niwelować wahania temperatury. Dzieje się tak, ponieważ pochłania nadmiar ciepła i oddaje go dopiero wówczas, gdy staje się potrzebne. W efekcie temperatura utrzymuje się na stałym poziomie, a pocenie się ulega zmniejszeniu. Outlast® dostosowuje się do mikroklimatu skóry, zapobiega jej zbytniemu nagrzewaniu się i chroni przed nieprzyjemnym uczuciem chłodu. W ten sposób zapewnia głęboki, w pełni relaksujący sen.

Materiał AIR SPACE - dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.


Wypełnienie pokrowca:
strona a: podwójne wypełnienie w 100% włókno antyalergiczne; lato b: bez wypełnienia

01 - górna warstwa z Softgel® umożliwia odpowiednie rozłożenie nacisku ciała i wysoko zaawansowaną termoregulację - gęstość 1000 kg/m³.
02 - 7 cm - górna warstwa wnętrza z Visco Mind® ergonomiczna dopasowująca się do kształtu
ciała - gęstość 50 kg/m³.
03 - 13 cm - dolna warstwa wnętrza składająca się z 3 warstw zimnej pianki Waterfoam nieodkształcającej się.

Visco Mind® to pianka wiskoelastyczna dopasowująca się do kształtu ciała o średniej gęstości (około 50 kg/m³), wyprodukowana przy użyciu wody, która dzięki szczególnej pamięci kształtu i wysokim właściwościom elastycznymi jest w stanie dostosować się idealnie do kształtu ciała i podpierać prawidłowo kręgosłup.

Softgel®, znajdujący się na górnej warstwie wnętrza materaca to materiał, który nie twardnieje, nie starzeje się i utrzymuje swoje właściwości elastyczne przez długi czas. Jego cechą innowacyjną jest wysoka zdolność rozkładania nacisku ciała ludzkiego: poddany naciskowi przez ciało ludzkie układa się i przyjmuje jego kształt. Niskie przewodzenie ciepła i nadzwyczajne właściwości kontroli temperatury powodują, iż Softgel® jest idealny do wypoczywania: potrzebuje około 3 godzin na podniesienie temperatury odczuwalnej poczym stabilizuje ją i utrzymuje na poziomie o kilka stopni niższej od temperatury ciała, co z kolei pobudza krążenie krwi i dotlenienie tkanek, dając jednocześnie efekt odpowiedniej termoregulacji.

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.Kolekcja Platinum

Linia Platinum zawiera gamę produktów PerDormire najwyższej jakości, stanowiących najbardziej ekskluzywną wizytówkę tej marki. Każdy model to efekt wieloletnich technologicznych i naukowych badań, które przyczyniły się do powstania innowacyjnych materiałów i awangardowych systemów. Kolekcja matracy wyjątkowej jakości. Materace są wynikiem najnowocześniejszych technologii.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy