Materac Genesi HD

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 3 694,44 zł / szt. 3 990,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Genesi HD - luksusowy materac  z bezkonkurencyjnie wysoką warstwą leniwej pianki

Właściwości

Wysokość: 24 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, antygrzybiczy, elastyczny, antybakteryjny, wyrób medyczny
Rodzaj pianki: Bio Foam Soya HR, Visco Mind HD
Gwarancja: 10 lat

Materac Genesi HD jest nalepszym produktem marki PerDormire. Dzięki bezkonkurencyjnie wysokiej warstwie pianki wiskoelastycznej o najwyższej gęstości na rynku i 7 strefom ortopedycznym dochodzi do doskonałego rozłożenia ciężaru ciała na całej powierzchni materaca.

Wnętrze materaca zawiera wyjątkowo wysoki udział naturalnych składników, odznaczających się wyjątkową elastycznością, korzystnie wpływającą na komfort użytkowania. Górna warstwa wnętrza jest wykonana z wyskoelastycznej pianki Soya Shape Memory o wysokości 7 cm i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Dolna warstwa to zimna pianka Super Elastic Soya o wysokiej elastyczności, która tworzy doskonałą ergonomiczną podstawę zapewniającą ortopedyczne podparcie ciała.

Pokrowiec materaca jest wykonany z naturalnych materiałów o właściwościach antybakteryjnych i antyseptycznych, które utrzymują łóżko suche i ciepłe i chronią przed elektrycznością statyczną. Dzięki włóknom sojowym jest materac bardzo przyjemny w dotyku. Pokrowiec jest zdejmowany, posiada zamek po 4 stronach umożliwiający pranie obu części oddzielnie. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30°C. Pas wentylacyjny Air Flow System po bokach materaca zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Pokrowiec Genesi Soya - 73% poliester, 24% soja, 1% bawełna, 1% włókno węglowe, 1% srebro. Pianka wiskoelastyczna o wysokości 2 cm  (50 kg/m3) wszyta do pokrowca. Pas wentylacyjny Air Flow System po bokach materaca zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Materiał GENESI® -
to materiał o szczególnym składzie, będący połączeniem karbonu, srebra i soi, oferujący niezwykły komfort: karbon pozwala ciału na rozładowanie ładunków elektrycznych zebranych w trakcie dnia; srebro posiada właściwości antyseptyczne tworząc naturalną ochronę przed drobnoustrojami i bakteriami; soja elegancka i lśniąca jak jedwab sprawia, iż materac jest przyjemny w dotyku i daje niezwykłe wrażenie, iż chroni jak „druga skóra”.

Materiał AIR SPACE - dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.Wypełnienie pokrowca: strona a: Visco Mind® 2 cm + 100% włókno antyalergiczne; strona b: 100% włókna High-Tec, większa sprężystość, oddychalność
01 - górna warstwa wnętrza z Visco Mind® HD (o wysokiej gęstości), ergonomiczna, dopasowująca się do kształtu ciała, 7 różnych stref anatomicznych - gęstość 95 kg/m³.
02 - dolna warstwa wnętrza z BIO FOAM SOYA HR z ekstraktami z naturalnego, nieprzetwarzanego oleju sojowego, 7 różnych stref anatomicznych. Wkładki z Bio Foam podpierające głowę i uda z olejkami eterycznymi wspomagającymi sen.

 

Visco Mind® HD, który tworzy wierzchnią warstwę wnętrza materaca, to materiał z pamięcią kształtu o wysokiej gęstości (ok. 95 kg/m³). Molekuły przylegając ściśle do siebie, stapiają się ze sobą, a to zapewnia korzystniejsze ułożenia ciała na materacu, zmniejszenie ucisków i zapobieganie zmianom spowodowanym nieodpowiednim ułożeniem ciała w trakcie odpoczynku (takim jak bóle w okolicy krzyżowo-lędźwiowej lub szyjnej).

Bio Foam Soya HR (High Resilience – Wysokoelastyczna), pianka z której składa się warstwa dolna, to połączenie ekstraktów z naturalnych, nieprzetwarzanych olei sojowych z wodą, stanowiąca doskonałą symbiozę nowoczesności i naturalności. Olej sojowy posiada właściwości zdrowotne i dobroczynne, dzięki czemu materiał ten daje poczucie świeżości, nawilżenia i dobrego samopoczucia w trakcie snu. Dobroczynne działanie soi zawartej w tym produkcie gwarantuje dobre samopoczucie dla ciała i dla ducha. Bio Foam Soya HR jest materiałem o niewielkim wpływie na środowisko: produkowany bez dodatków niekontrolowanych czynników rozprężających, część produktów syntetycznych zastąpiono w nim komponentami naturalnymi.Kolekcja Platinum

Linia Platinum zawiera gamę produktów PerDormire najwyższej jakości, stanowiących najbardziej ekskluzywną wizytówkę tej marki. Każdy model to efekt wieloletnich technologicznych i naukowych badań, które przyczyniły się do powstania innowacyjnych materiałów i awangardowych systemów. Kolekcja matracy wyjątkowej jakości. Materace są wynikiem najnowocześniejszych technologii.


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy