Materac Gran Sonno Fresh Wash

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 2 907,41 zł / szt. 3 140,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Gran Sonno Fresh Wash - materac z pokrowcem antybakteryjnym i antystatycznym

Właściwości

Wysokość: 29 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, wyrób medyczny
Gwarancja: 10 lat

Tkanina Biocell Fusion zawierająca wiskozę, srebro i węgiel, będącą cechą Gran Sonno Fresh Wash jest w stanie regulować temperaturę ciała podczas gdy węgiel, dzięki dużej przewodności, która jest dla niego charakterystyczna natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pas boczny z tkaniny Air Space zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, zapewniając mu dostęp powietrza i usuwając nadmiar wilgoci. Wypełnienie z wyjątkowo miękkiej pianki sprawia, że materac tworzy niezwykły efekt otulenia. W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny. Dzięki naturalnym właściwościom srebra również zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni, redukując ich powstawanie o ponad 95%. 

Wnętrze materaca składa się z dwóch warstw: dolna wykonana jest z pianki Waterfoam, materiału o silnych właściwościach ergonomicznych dających właściwe podparcie, podczas, gdy górna wykonana jest z Visco Mind®, który dostosowuje się do kształtu ciała i pozwala anatomicznie podpierać kręgosłup oraz uniknąć uczucia dyskomfortu wywołanego niewłaściwą pozycją podczas spania.

Pokrowiec Bio Cell Fusion - antybakteryjny i antystatyczny, odpinany po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Materiał AIR SPACE - dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.


Wypełnienie pokrowca:
strona a: Wyjątkowo miękka pianka 2,5 cm + Visco Mind ® Clima Fresh ® 2 cm, gęstość 45 Kg/m³
strona b: Wyjątkowo miękka pianka 2,5 cm + Visco Mind ® Clima Fresh ® 2 cm, gęstość 45 Kg/m³

01 - 6 cm - górna warstwa z Visco Mind®, która dostosowuje się do kształtu ciała - gęstość: 50 kg/m³
02 - dolna warstwa z Waterfoam


Materiał Clima Fresh® wykazuje zdolność pochłaniania ciepła wyższą niż porównywalna pianka termiczna dostępna na rynku. W wyniku połączenia wysokoelastycznej pianki ze specjalnymi mikrokapsułkami zwanymi PCM, pianka osiąga nadzwyczajną możliwość zachowania komfortu termicznego. Ponadto, dzięki obecności soli srebra w składzie materiału, nowa pianka ma właściwości antybakteryjne, jest odporna na rozwój i rozprzestrzenianie się pleśni.

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.Kolekcja Clima Fresh

Clima Fresh to technologiczna innowacja, która towarzyszy pojawieniu się nowego materiału i stanowi czynnik o fundamentalnym znaczeniu dla projektowania i produkcji materacy nowej generacji. Cechy charakteryzujące ten nowatorski materiał otwierają nowe perspektywy tworzenia i rozwijania produktu o dotąd nieznanych właściwościach.
Każdy model to efekt wieloletnich technologicznych i naukowych badań, które przyczyniły się do powstania innowacyjnych materiałów i awangardowych systemów. Kolekcja matracy wyjątkowej jakości. Materace są wynikiem najnowocześniejszych technologii.W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy