Materac HR Terapy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 1 162,60 zł / szt. 1 430,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire HR Terapy - ortopedyczny materac partnerski o 2 twardościach

Właściwości

Wysokość: 18 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): bardzo twardy, twardy
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, elastyczny
Gwarancja: 10 lat

Wnętrze materaca HR Terapy kolekcji BLUE LINE jest wykonane z 15 cm wysokiej jakości zimnej pianki poliuretanowej podzielonej na siedem anatomicznych stref o rożnej twardości, przeznaczonych dla poszczególnych części naszego ciała. Zapewnia bardzo dobre podparcie kręgosłupa i wybitne właściwości ortopedyczne.

Zdejmowany pokrowiec Ice Effect zabezpieczony przeciwko bakteriom i roztoczom poprawia komfort snu i wypoczynku. Pokrowiec jest wypełniony jest pianką wiskoelastyczną, dopasowującą się do kształtu ciała.

Materac partnerski - wnętrze o dwóch twardościach - każda strona ma inny stopień twardości. Idealny partnerów, którzy lubią różne twardości materaca. Mężczyźni często wolą twardsze materace, kobiety bardziej miękkie. Ten materac będzie wygodny dla obojga. Nie będzie problemu z dwoma materacami o różnych wysokościach w łóżku małżeńskim, oba będą wykonane w ten sam sposób, z takim samym pokrowcem, sposobem konserwacji i trwałością.

 

Pokrowiec Stretch - antybakteryjny i antyalergiczny, zdejmowany z zamkami po 3 stronach, nadający się do prania.

Wypełnienie:
strona a: Visco Mind® h. 2 cm
strona b: izolacyjne włókno antyalergiczne

01 - 15 cm - panel z Waterfoam

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.
 


Kolekcja BLUE LINE

Materace z kolekcji Blueline są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość swojego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką Visco Mind®, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Blueline to luksusowe materace i elegancki włoski design.


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy