Materac Mind Impression

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 2 500,00 zł / szt. 2 700,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire Mind Impression - materac z pokrowcem z nanowłókien, zapweniającym doskonałą przewiewność

Właściwości

Wysokość: 23 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): średni
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, elastyczny, wyrób medyczny
Gwarancja: 10 lat

Materac Mind Impression jest połączeniem 6 cm pianki wiskoelastycznej w górnej części wnętrza z 14 cm zimnej pianki stanowiącej jego podstawę. Zimna pianka zapewnia wygodne, stabilne i korzystne pod względem anatomicznym podparcie ciała. Leniwa pianka w górnej części materaca idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia wybitne właściwości ortopedyczne. W pokrowcu są wszyte 2 cm pianki wiskoelastycznej.
Jedną z dużych zalet tego materaca jest pokrowiec z nanowłókien, które odznaczają się gładkością, wytrzymałością i „efektem teflonowym” (nie przyjmuje cieczy). Dzięki nanotechnolgii wzrasta przewiewność materaca, a pot odprowadzany jest od naszego ciała.

Pokrowiec Nanotex jest wykonany z 100% poliesteru (nanowłókna). Specjalna technologia szycia pokrowca - umieszczenie głównego szwu na krawędzi - sprawia, że 2 materace ułożone obok siebie w jednym łóżku bardzo dobrze do siebie przylegają. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temp. 30°C.

Pokrowiec Nanotex® - wodoodporny, zdejmowany z zamkami po 3 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Wypełnienie pokrowca:
strona a: Visco Mind® 2 cm
strona b: izolacyjne włókno antyalergiczne

01 - 6 cm - górna warstwa z Visco Mind® o 5 strefach zróżnicowanej twardości, ergonomiczna, dopasowująca się do kształtu ciała, gęstość 50 kg/m³
02 - 14 cm - dolna warstwa Waterfoam o 5 strefach zróżnicowanej twardości

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.Kolekcja BLUE LINE

Materace z kolekcji Blueline są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość swojego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką Visco Mind®, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Blueline to luksusowe materace i elegancki włoski design.

 


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy