Materac New Memory

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PerDormire
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 1 422,76 zł / szt. 1 750,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

PerDormire New Memory - ortopedyczny materac z dwoma rodzajami pianki

Właściwości

Wysokość: 18 cm
Rodzaj materaca: piankowy
Komfort (twardość): twardy
Aspekty zdrowotne: antyalergiczny, elastyczny
Gwarancja: 10 lat

Wnętrze ortopedycznego materaca New Memory kolekcji BLUE LINE jest wykonane z z dwóch rodzajów nowoczesnej pianki poliuretanowej wysokiej jakości – 3 cm pianki wiskoelastycznej i 12 cm pianki zimnej. Pierwsza warstwa tworzy warstwę komfortową, dopasowującą się do ciała i rozkładającą jego ciężar bez ograniczania krążenia krwi. Druga stanowi solidną podstawę materaca, jest zarazem elastyczna i przewiewna. Taka konstrukcja zapewnia doskonałe warunki do zdrowego i komfortowego snu. Materac dostosowuje się do kształtu ciała i podpiera kręgosłup i zapobiega powstawaniu odleżyn, nadaje się dla osób długotrwale przebywających w łóżku.

Zdejmowalny pokrowiec PerDormire Medic+Area® z zamkiem po trzech stronach nadaje się do prania w temp. 30 °C. 2 cm warstwa pianki wiskoelastycznej w pokrowcu zapewia lepsze przyleganie ciała i poprawia komfort wypoczynku. Szczególna tkanina powlekająca Medic+Area® wykorzystuje specjalne, całkowicie naturalne zabepieczenia przed pleśnią i bakteriami.

 

Pokrowiec Medic+Area® - antybakteryjny i antyalergiczny, zdejmowany z zamkami po 3 stronach, nadający się do prania

Wypełnienie pokrowca:
strona a: Visco Mind® 2 cm
strona b: izolacyjne włókno antyalergiczne

01 - 3 cm - warstwa wierzchnia z Visco Mind®, ergonomiczna, dopasowująca się do kształtu ciała, gęstość 50 kg/m³
02 - 12 cm - dolna warstwa wsparcia z Waterfoam, gęstość 30 kg/m³

Waterfoam to rozprężona pianka wyprodukowana przy użyciuwody bez dodatku substancji szkodliwych (takich jak CFC), która sprzyja odpowiedniemu rozłożeniu ciężaru ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Jest dostępna w wielu wariantach o różnej gęstości i nośności tworząc solidną podstawę materaca.
 


Kolekcja BLUE LINE

Materace z kolekcji Blueline są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość swojego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką Visco Mind®, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Blueline to luksusowe materace i elegancki włoski design.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy