Materac King Koil Savoy od 5364 zł

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: King Koil
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3-5 tygodni (produkt na zamówienie)

Materac Savoy - wyjątkowa sprężystość zapewnia różnorodne wrażenia snu

Właściwości

Wysokość: 34
Rodzaj materaca: sprężynowy

Dostępne rozmiary:

80/90x200 cm
100/120x200 cm
140x200 cm
160x200 cm
180x200 cm
200x200 cm

 

Skorzystaj z wygody, jaką oferuje tkanina Tactel!

Bogata we wzory tkanina utkana jest z włókien Tactel. Podczas snu ciało wydziela pewną ilość wilgoci. Włókna Tactel bardzo szybko absorbują i eliminują wilgoć. Zapobiega to uczuciu dyskomfortu spowodowanego wilgocią i zapewnia  spokojny sen przez całą noc. Ogranicza potliwość. Tkanina Tactel zapewnia także wentylację materaca.

Niezależny ruch

Wewnątrz materaca znajdują się sprężyny o wysokości 20 cm, umieszczone w specjalnych oddzielnych kieszeniach.  Dzięki temu, że każda sprężyna pracuje samodzielnie, ruchy jednej osoby nie przeszkadzają drugiej osobie śpiącej na  materacu. 20 cm to wysokość ułatwiająca dostosowanie się sprężyn do budowy anatomicznej użytkownika i  zapewniająca optymalny ruch sprężyn.

 

Cena

Cena materacy Savoy wynosi od 5364 zł za produkt o rozmiarach 80/90x200 cm.

 

Producent

Amerykańska firma King Koil o ponad 100-letniej tradycji, jest jednym z największych producentów materacy na świecie. Są to produkty klasy Premium wyróżniające się doskonałą jakością, dlatego też są obecne w sieciach luksusowych hoteli:

hotele 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Kontakt - Arpio Meble sklep internetowy

Materac Savoy firmy King Koil, o wysokości około 34 cm oparty o zaawansowaną technologię sprężyn kieszeniowych. Wyjątkowa sprężystość zapewnia różnorodne wrażenia snu.