Narożnik Domino od 6260zł

Sofa/narożnik Domino Emmohl z funkcją Relax i funkcją spania

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Emmohl
  • Dostępność: Jest Jest

Właściwości

Rodzaj materiału: tkanina
z funkcją spania: Tak

Ceny systemu Domino:

- fotel: od 1750 zł 
- fotel z funkcją relax: od 2960 zł 
- sofa 2-os.: od 2520 zł
 
- sofa 2-os. z funkcją relax: od 3830 zł 

- narożnik: od 4700 zł 

Ceny zależą od konfiguracji modułów i rodzaju tkaniny.

 

Funkcja Relax
Modele wyposażone w funkcję Relax jak żadne inne zasługują na miano mebli wypoczynkowych. Wysokie oparcia i głębokie siedziska stanowią pełne podparcie dla nóg i kręgosłupa. W niektórych modelach dostępne są również regulowane zagłówki, które dodatkowo podnoszą komfort i sprzyjają odprężeniu.
Dostępne są dwa rodzaje funkcji Relax: sterowane manualnie lub elektrycznie. Oba systemy montowane są w skrajnych modułach mebla i mogą być wykorzystane w narożnikach, sofach i fotelach.

Easy System
to prosty i praktyczny mechanizm idealnie uzupełniający mebel wypoczynkowy, oferując możliwość spania okazjonalnego. Zaletą jest równa powierzchnia spania, za którą odpowiedzialny jest materac wykonany z miękkiej pianki. Funkcja jest otwierana w prosty i wygodny sposób.

Simple System
to prosty i praktyczny mechanizm idealnie uzupełniający mebel wypoczynkowy, oferując możliwość spania okazjonalnego. Funkcja jest otwierana w prosty i wygodny sposób.W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy