Sofa/narożnik Quartz od 2290 zł

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Emmohl
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 4-8 tygodni (produkt na zamówienie)

Sofa Quartz Emmohl - wyjątkowy relaks

Rodzaj materiału: skóra naturalna
z funkcją spania: Tak

Sofa/narożnik Quartz
Dostępna jest w tapicerce z tkaniny (w kilku opcjach cenowych), ekoskóry oraz skóry naturalnej, w 2 wersjach:
- bez funkcji spania
- z funkcją spania - mechanizm Easy

Easy System
to prosty i praktyczny mechanizm idealnie uzupełniający mebel wypoczynkowy, oferując możliwość spania okazjonalnego. Zaletą jest równa powierzchnia spania, za którą odpowiedzialny jest materac wykonany z miękkiej pianki. Funkcja jest otwierana w prosty i wygodny sposób.

Funkcja Relax
Modele wyposażone w funkcję Relax jak żadne inne zasługują na miano mebli wypoczynkowych. Wysokie oparcia i głębokie siedziska stanowią pełne podparcie dla nóg i kręgosłupa. W niektórych modelach dostępne są również regulowane zagłówki, które dodatkowo podnoszą komfort i sprzyjają odprężeniu.
Dostępne są dwa rodzaje funkcji Relax: sterowane manualnie lub elektrycznie. Oba systemy montowane są w skrajnych modułach mebla i mogą być wykorzystane w narożnikach, sofach i fotelach.

Ceny sofy Quartz:
- z tapicerką z tkaniny: od 2290 zł (sofa 2-os. bez funkcji spania)
- z tapicerką skórzaną: od 5390 zł (sofa 2-os. bez funkcji spania)

Ceny zależą od wybranej wersji, konfiguracji modułów, rodzaju tkaniny/skóry.W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Salon meblowy Arpio - kontakt

Quartz łączy w sobie wiele funkcji: jest wytwornym narożnikiem idealnym do przyjmowania gości, miejscem wyjątkowego relaksu dzięki funkcji Relax i regulowanym zagłówkom, a w razie potrzeby może służyć jako łóżko do spania.